-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

27.01.2018

КС відмовився аналізувати обмеження пенсій

На жаль, суспільство так і не дізнається, чи правомірно на початку 2015 року були запроваджені обмеження у пенсійних виплатах. Велика палата Конституційного Суду вирішила закрити провадження у цій справі.

Нагадаємо, що у липні 2016 року 51 народний депутат поставили під сумнів конституційність окремих положень законів, які стосувалися обмежень у пенсійному забезпеченні низки категорій громадян та державних службовців. Єдиний орган конституційної юрисдикції відкрив провадження та розпочав слухання. І навіть перейшов у закриту частину для прийняття рішення.

Однак 3.10.2017 Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» №2148-VIII та процесуальну реформу (№2147-VIII). Ними, серед іншого, спірні положення викладені у новій редакції.


Як зазначено в ухвалі КС від 23.01.2018 №2-уп/2018, Суд має закрити провадження, якщо під час розгляду справи положення, конституційність яких оспорюється, втратять чинність. Що він, власне, і зробив.

Комментариев нет:

Отправить комментарий