-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

03.07.2018

У Чорнобильській зоні створять digital-скульптуру, присвячену боротьбі з фейком


У зоні відчуження планують встановити digital-скульптуру Artefact, повідомляє Держагентство України з управління зоною відчуження.

За повідомленням, проект присвячений «сучасній проблемі інформаційної епохи, що сколихнула весь світ – маніпулювання інформацією, фейкових новин і постправди».

«Чорнобильська тематика завжди викликала неабиякий інтерес у громадськості та представників ЗМІ. А там, де є попит на інформацію, можуть з’являтися чутки, легенди і як результат – фейкові новини. Це все веде до дезінформації громадян щодо важливих питань. Тому агентство підтримує ініціативу організаторів Artefact. Якісне, точне й правдиве інформування, боротьба з фейками і відповідальне споживання інформації – запорука розвитку нашої держави», – заявив голова ДАЗВ Віталій Петрук.

За повідомленням агентства, всесвітньо відомі музиканти створять музичний супровід до скульптури із використанням звуків Чорнобиля. Її планують презентувати в жовтні.

https://www.5.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий