-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

13.10.2018

Когда дети войны и чернобыльцы получат денежные выплаты

Дети войны и чернобыльцы получат денежные выплаты по судебным решениям

В 2011 году заключительным положением бюджетного кодекса Украины и положением Закона о государственном бюджете были приостановлены дополнительные выплаты социально незащищенным категориям населения. Это афганцы, чернобыльцы, дети войны, некоторые категории инвалидов. В связи с этим многие граждане таких категорий обратились в суд и получили решения в свою пользу.

С 2014 года выплатами по судебным решениям занимается Государственная казначейская служба. Как рассказала глава казначейства Украины Татьяна Слюз, люди уже постепенно получают свои деньги по искам прошлых лет.

— Деяким з судових рішень, які зараз виконуються, вже по 8-10 років. Згідно закону “Про гарантії джержави” та постанови Кабміну № 440, всі такі судові рішення, які були прйняті до 1 січня 2013 року, тепер виконує казначейство, — рассказала Татьяна Слюз. — Виконання судових рішень, як правило, йде в порядку черговості. Судових рішень до виконання набагато більше, ніж бюджетних коштів. Тому є три черги їх виконання. Перша черга — соціальний напрямок, друга — трудові спори, третя — всі інші. В першу чергу потрапляють афганці, чорнобильці, інваліди, діти війни.

Узнать свой номер в очереди можно на сайте Государственной казначейской службы. Реестр находится в закрытом доступе, но свое судебное решение можно найти по номеру.

— Спочатку реєстр був відкритим, але цим скористалися шахраї. Від імені працівників виконавчої служби, казначейства чи мінфіну вони дзвонили людям і пропонували їм свою допомогу, — рассказала Татьяна Слюз.

Деньги по судебным решениям выплатят в полном объеме

В этом году на выплаты по судебным решениям выделили 500 млн грн. На следующий год в бюджет заложили 600 млн. грн.

— Такі суми виділяються тільки останні два роки, — отметила Татьяна Слюз. — В попередні роки було направлено близько 145 млн, а це дуже мало, тому і накопичувалися борги по виплатах. До 2014 року гроші повинна була виплачувати виконавча служба. Але в силу певних обставин цього не ставалося. І тільки коли кабінет мністрів прийняв постанову №440, процес пішов.

Але завдяки тому, що на 2019 рік передбачені значні кошти, я думаю, що виплати першої черги (тобто, соціального напрямку), ми виконаємо в повному обсязі, — подытожила татьяна Слюз.

http://iz.com.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий