-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

23.12.2018

Рева пояснив, чому українцям не видадуть "січневі" пенсії в грудні

У минулому році частина пенсій за січень фінансувалася в грудні

Пенсії за січень 2019 року українцям не виплатять в грудні-2018, оскількидодаткових коштів в Пенсійному фонді України на ці цілі немає. Про це заявив міністрсоцполітики Андрій Рева, підбиваючи підсумки 2018 року, передає УНН.

"У нас Пенсійний фонд [в 2017 році] в підвищенні пенсій був профіцитним, він мавзалишок коштів на кінець року, тому приймалося рішення, що частина пенсійсічневих виплат в грудні. У цьому році немає профіциту Пенсійного фонду, томувиплачувати січневу пенсію в грудні не будемо", - пояснив міністр.

При цьому він запевнив, що січневі виплати пенсіонери отримають, як і повинні - всічні 2019 року.

Раніше віце-прем'єр-міністр Павло Розенко анонсував, що зростання українськихпенсій складе до 40%. Чиновник нагадав, що пенсії в Україні будуть щорічнопідвищуватися в автоматичному режимі.

Так, з 1 січня 2019 року перерахована пенсія військовим пенсіонерам. Це підвищеннястосуватиметься приблизно півмільйона осіб. Наступний етап - це підвищення пенсій з 1 березня 2019 року, т.зв. "осучаснення" з урахуванням інфляції. За розрахункамиуряду, ця індексація торкнеться приблизно 10 млн осіб.

Індексація буде проводитися за новою формулою - пенсії повинні бути проіндексовані"на коефіцієнт, який відповідає 50% показника зростання споживчих цін за попереднійрік і 50% показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески".

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив,як виростуть "мінімалка" і пенсії в 2019 році.

Комментариев нет:

Отправить комментарий