-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

29.05.2015

25 років «Союз Чорнобиль Україна» (відео)

В обласному філармонійному центрі відбулись урочистості з нагоди двадцять п’ятої річниці створення обласної організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна». Аварія на Чорнобильській атомній електростанції – жахлива катастрофа. Чи не найбільше постраждали від неї чернігівці. З метою соціального захисту цих людей двадцять п’ять років тому була створена обласна організація інвалідів «Союз Чорнобиль Україна». Урочистості з нагоди ювілейної дати відбулися в обласному філармонійному центрі. Були нагороджені кращі працівники спілки. Привітати чорнобильців приїхали і представники місцевої влади.


Окрім урочистостей, проходила також і звітно-виборча конференція, де організація звітувала про свою роботу. На жаль, виконано було не все, що планували. Самі ж чорнобильці, ліквідатори аварії, стверджують: спілка робить для них багато, але жити їм від того не легше. Проблеми є. Вони розуміють, що гроші зараз ідуть на війну. Але ж і проблема з’явилась не вчора. Сподіваємось, влада зверне увагу на цю несправедливість.

Комментариев нет:

Отправить комментарий