-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

31.01.2018

Верховна Рада України - електронні петиції

Внести зміни в Закон України " Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" 
Автор(ініціатор): Левчев Юрій Сергійович
Статус петиції: Оприлюднена
Дата початку збору підписів: 30 січня, 2018
Дата завершення збору підписів: 30 квітня, 2018
Залишилось днів до закінчення збору: 89
Загальна кількість підписів: 1


Для підписання петиції необхідно авторизуватись

Текст електронної петиції:
Внести зміни в абзац 3 статті 59 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі Закон), а саме: з абз.3 ст. 59 Закону вилучити слова «під час проходження дійсної строкової служби», оскільки отримувати пенсію відповідно до ст. 54 Закону немає підстав, тому що надати до органів Пенсійного фонду довідку про заробіток за виконання робіт у зоні відчуження у 1986-1990 роках немає можливості, поскільки архівні дані не зберігаються.

Вважаю, що слова «під час проходження дійсної строкової служби» носять явно дискримінаційний характер, так як суперечать ст.ст.2,3,4,5,7 Закону України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні". 

Зазначене вище обмеження не має правомірної, об'єктивної, обгрунтованої мети, способи досягнення якої, є належними та необхідними.

Комментариев нет:

Отправить комментарий