-->

02.11.11

Тігіпко: При призначенні пільг буде враховуватися рівень доходів людини

2 листопада 2011, за матерiалами  Корреспондент.biz

Віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко заявив, що його відомство незабаром подасть законопроект про посилення адресності надання пільг за професійною ознакою.
За його словами, документ передбачає, що пільги народним депутатам, депутатам місцевих рад, слідчим прокуратури, військовослужбовцям МВС, МНС, СБУ та іншим категоріям пільговиків будуть надаватися тільки в тому разі, якщо дохід на члена сім'ї цієї людини не буде перевищувати прожиткового мінімуму.

"Сьогодні тільки 23% коштів, що виділяються з бюджету на соціальну допомогу, отримують бідні люди. Решта йде тим, хто має середній і вище середнього дохід. Ми змінимо ситуацію. Ми підготували законопроект за професійними пільгам, в якому пропонуємо врахувати дохід людини при призначенні пільг", - зазначив Тігіпко.
Він наголосив, що такий механізм призначення пільг не планується застосовувати до ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій (афганців) і учасників Великої Вітчизняної війни.

Нагадаємо, 1 листопада близько тисячі чорнобильців з різних регіонів України провели пікет будівлі Верховної Ради, протестуючи проти скасування пільг ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Пікетники прорвалися до входу в Раду, зламавши огорожу. Після цього співробітники державної охорони заблокували входи до будівлі парламенту.

При цьому народний депутат, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пообіцяв, що ніхто не буде скасовувати пільги для чорнобильців і афганців, а мітинги і штурм парламенту, на його думку, є провокацією.

30 вересня прес-служба Кабміну повідомила, що уряд і представники всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців підписали меморандум про взаємодію із соцзахисту цих категорій громадян.

Президент України Віктор Янукович заявив, що в країні не будуть скорочувати соціальні пільги.

1 коментар:

Анонім сказав...

Це говорить лише про одне що Тигибку до лампочки МНС та люди що там працюють він дивиться лише на економічну складову, як і на чому зекономити, а те що передбачені законні соціальні пільги працівникам МНС вже на даний час і так майже не діють, низька заробітна плата працівників МНС та послідуючі ініціативи пана Тигибка щодо економії коштів на будь чому тільки можуть призвести до повного розвалу підрозділів МНС які і так ледве тримаються на плаву.

Дописати коментар